VINORIT - ізраїльське ПВХ-покриття

Ми пропонуємо: > Вхідні двері


01 Дуб
вулканічний
VOLKAN
OAK

02 Дуб
темний
WILD
OAK 12

03 Черешня коньячна

BLACK
CHERRY 3

04 Черешня чорна
BLACK
CHERRY

05 Білий
WHITE


 

12 Дуб
шампань

ALON 16

13 Кедр
ліванський
MORAN 13

17 Сірий
GREY 9058

 

19 Дуб червоний
DARK OAK 19

20 Венге
темне

DARK OAK 20

21 Дуб
світлий
LIGHT OAK

 

22 Дуб коричневий
BIRCH TREE

 

23 Дуб
темний шантонг

DARK OAK 23

33 Тик
темний
JAPAN
TEAK 33

34 Тик
світлий
JAPAN
TEAK 34

35 Горіх
золотий
WALNUT 8

 

37 Горіх коньячний

ALMON 37
 

40 Горіх
WALNUT 3


 

41 Дуб
білий горизонтал.
DEKEL 01

42 Дуб
морений горизонтал.

DEKEL 02

43 Дуб
кориця горизонтал.

DEKEL 03

44 Дуб
шоколадний
горизонтал.
DEKEL 04

45 Дуб сірий горизонтал.

DEKEL 05
 

51 Рустікал
молочний
RUSTICAL
2116

53 Капучіно
CAPPUCCINO


 

57 Сірий
лісовий
FOREST GREY

60 Вишня
антик
ALMON 2

61 Горіх
червоний
WALNUT 15

62 Дуб
білений

ALON 16

70 Слонова
кістка
IVORY 2023

73 Дуб
рустікал
ALON 3

75 Вишня
світла
ALMON 6

79 Вишня димчата
ALMON 18

80 Вишня
темна

ALMON 28

90 Дуб
золотий
GOLDEN OAK
Вибираючи вхідні двері, власник у більшості випадків в першу чергу звертає увагу на їх обробку. Адже це – візитна картка всього житла. Декор повинен бути оригінальним, підкреслювати інтер'єр і екстер'єр, при цьому захищати вхідні двері від впливу негативних факторів навколишнього середовища. 
Найпопулярнішим видом декору сьогодні є МДФ-плита, ламінована Vinorit. Завдяки високій звуко та теплоізоляції такого декору ви не тільки прикрасите двері, але і поліпшите їх експлуатаційні властивості.
Виробник  покриття VINORIT  Компанія Kibbutz Нaogen (Ізраїль) – один з світових лідерів у розробці та виробництві високоякісних полівінилхлоридних (ПВХ) плівок для ламінування. У своєму виробництві підприємство застосовує найсучасніше устаткування, яке дозволяє виготовляти складні багатошарові ПВХ плівки в широкому асортименті. Продукція пройшла сертифікацію по численним стандартам якості, включаючи ISO 9001 (2000), Din, SKZ та ін.
Більшість ПВХ-плівок не призначені для використання в умовах зовнішнього середовища. 
Vinorit - це єдине покриття, яке дає змогу зберігати привабливий зовнішній вигляд вхідних дверей при експлуатації. Стійкість до агресивних факторів навколишнього середовища, дозволяє застосовувати плівку в складних кліматичних умовах. Vinorit не вигоряє на сонці.
Стійкість до ультрафіолетового випромінювання підтверджена  дослідженнями:  
Vinorit і плівки інших виробників опромінювали UVA 340 нм на протязі 1500 годин, що дорівнює року експлуатації в природних умовах. Ізраїльська плівка – єдина з досліджуваних зразків - не втратила свій зовнішній вигляд.
Також у порівняльних тестах 
Vinorit показала високу стійкість до механічних пошкоджень і подряпин, у той в час як аналоги інших виробників легко піддаються таким впливам. Виробник гарантує якість покриття протягом 5 років, при цьому гарантія на аналоги ПВХ-плівки становить 1 рік Vinorit - не токсична і безпечна для здоров'я людини, що підтверджено санітарно-гігієнічним висновком № 05.03.02 03/1158 від 12.01.2012 ДСЕЕ
Вироби ламіновані VINORIT відрізняються довговічністю, практичністю, вони не потребують спеціального догляду і напротязі тривалого часу не втрачають свій зовнішній вигляд. Завдяки своїй унікальній термопластичності, ПВХ плівка VINORIT легко приймає форму кутів, вігнутих та випуклих поверхонь, точно повторюючи їх контури, на відміну від жорстких одношарових плівок. VINORIT спеціально виробляється для оздоблення дверей, тому поєднує в собі екологічність та естетичність. Текстура покриття матова, об`ємна. Величезна різноманітність кольорів, текстур і тиснень ПВХ-плівок VINORIT дозволяє імітувати на поверхні фасаду натуральне дерево - і не тільки на вигляд, але і на дотик. Високотехнологічна рецептура плівки дозволяє створювати нові ексклюзивні кольори і фактури. 
Оздрблення вхідних дверей - один з ключових моментів. Вибір фактури і колірного рішення декору дверей, ручок та іншої фурнітури допомагають створити інтер'єр і екстер'єр в єдиному стилі. Палітра Vinorit представлена популярними однотонними і різнобарвними кольорами, що імітують цінні породи деревини. Цінителі нестандартних рішень зможуть підібрати яскраві та сміливі кольори оздоблення 
Vinorit.