Рольставні і ролети на вікна

Ролетні системи (іншими словами - рольставні або ролети) встановлюються на дверні або віконні отвори і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому .

Захисні ролети від «Алютех»

Група компаній «Алютех» протягом багатьох років займається виробництвом і збіркою ролетних систем для вікон і дверей. Поточний асортимент продукції налічує понад 10 000 найменувань ролетних комплектуючих різного конструктиву і колірної гами.

Серед продукції, що виготовляється - екструдовані і пінозаповнені профілі, кінцеві профілі та направляючі шини, захисні короби і бічні кришки, елементи підвісу та управління ролетою, а також багато-багато іншого.

Переваги ролет від «Алютех»

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети (рольставні) - це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві ролети надійні, міцні й довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, які використовуються при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.

Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

1 . Ролетне полотно.

Може складатися з пінозаповнених або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. Поточний асортимент включає 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36 мм до 55 мм) і 3 види екструдованих профілів (42мм, 44мм, 55мм) .

Для забезпечення підвищеної жорсткості роллетного полотна у відкритому положенні, а також з метою перешкоди несанкціонованого підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

2 . Екструдовані напрямні шини.

Забезпечують рух роллетного полотна при намотуванні його в короб. Залежно від вимог, що пред'являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту, при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанційні, здвоєні).

3 . Захисні короби і бічні кришки.

Підбираються залежно від зовнішнього екстер'єру приміщення (45 - , 20 - градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції ( роллфірмінгові або екструдовані).

4 . Елементи управління ролетою.

Підбираються виходячи з розміру і ваги ролети (рольставні), а також зручності управління. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).

Варто також відзначити, що власне виробництво дозволяє нам контролювати якість виготовлених виробів на всіх етапах виробництва. І як результат, ви отримуєте високоякісний продукт, легкий в управлінні і надійний в експлуатації.
 
 
Завдання, які вирішуються ролетними системами «Алютех»
 
Захист від сторонніх поглядів
Віконні рольставні - надійна охорона вашого приватного життя, тому що вони здатні захистити від сторонніх поглядів (що особливо актуально для мешканців перших поверхів).
Крім того, завдяки різноманітності форм і колірних рішень, ролети на вікна - це завжди оригінальний декоративний елемент фасаду, який підкреслить стиль та ексклюзивність вашого будинку.
Захист від шуму
Доведено, що використання алюмінієвих профілів з ​​пінним наповненням здатне знизити рівень сторонніх шумів, що дозволить вам ефективно працювати і приємно відпочивати.
Економія енергії
Сприяють встановленню оптимальної температури в будинку: зберігають прохолоду в спекотні дні, а тепло - в холодні (дозволяють скоротити тепловтрати всередині приміщення до 20 %).
Захист від негоди
Віконні рольставні захистять і від будь-яких несприятливих атмосферних явищ (граду, снігу, дощу, поривів вітру), які можуть завдати шкоди вашому житлу.
Захист від сонця
Віконні ролети здатні зберегти прохолоду навіть у найспекотніші дні і захистити штори, меблі, килимові покриття від вигорання.
Захист від злому
Завдяки застосуванню комплектуючих унікальної конструкції, вироблених з алюмінію підвищеної міцності, ролети здатні надійно охороняти ваш будинок навіть у вашу відсутність.
 
   
 
Оптимальна товщина алюмінієвої стрічки 

Для виробництва профілів роликової прокатки і роллформінгових захисних коробів «АЛЮТЕХ» завжди використовується стрічка суворо встановленої товщини. Це гарантує стабільні характеристики міцності кожного типорозміру профілю і короба. 

Якісні алюмінієві сплави
 
Висока якість алюмінієвих сплавів для виробництва екструдованих профілів «АЛЮТЕХ» підтверджено висновком акредитованого випробувального центру державної наукової установи «Інститут порошкової металургії» (атестат № BY/112.02.1.0.0263), де була проведена експертиза сплавів. Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави. 

Лакофарбове покриття

Висока якість лакофарбового покриття профілів роликової прокатки і роллформінгових захисних коробів «АЛЮТЕХ» підтверджено протоколами випробувань BASF Coating (Німеччина) і AkzoNobel (Швеція). Якість покриття екструдованих профілів і коробів «АЛЮТЕХ» посвідчено сертифікатом QUALICOAT (Швейцарія).

Профілі роликового плющення «АЛЮТЕХ» виготовляються з алюмінієвої стрічки з двошаровим поліуретановим покриттям з інтегрованими частинками поліаміду (ПУР/ПА). Поліамідні частинки відрізняються більшою твердістю і стійкістю до стирання. Вони спеціально вводяться в поліуретанову підкладку для поліпшення механічних властивостей покриття .

Покриття характеризується:

- високою стійкістю до стирання і подряпин;
- стійкістю до розтягування, розтріскування і відшарування;
- стійкістю до УФ-випромінювання і перепадів температур;
- високою стійкістю до корозії;
- стійкістю до дії агресивних середовищ, наприклад, миючих засобів, парів розчинників, лугів тощо;
- для екструдованих профілів - стабільністю блиску глянцевого покриття. 

Рівномірне пінозаповнення

Пінозаповнення профілів роликової прокатки «АЛЮТЕХ» рівномірне, без пор і порожнин. Це гарантує високу стійкість профілів до навантажень і мінімізує деформацію. 

Щільність м'якого пінного наповнювача профілів «АЛЮТЕХ» становить 67 - 70 кг/м3, твердого пінного наповнювача - 318 - 322 кг/м3, що забезпечує найкращі характеристики міцності профілів. 


 
   
 
Оптимальні параметри намотування полотна

Геометричні розміри профілів - більше 13 параметрів - контролюються щодня в процесі виробництва. Основні показники - це товщина профілю і висота накривної поверхні профілю. Всі параметри для кожного типорозміру профілю завжди постійні і відповідають заявленим в технічному каталозі значенням.

Стабільна геометрія і серповидна конфігурація профілів «АЛЮТЕХ» у складі роллетного полотна забезпечують високі і постійні параметри намотування . Це забезпечує комплексну економію на вартості ролет за рахунок застосування бічних кришок і захисних коробів меншого типорозміру.

Високі антикорозійні властивості

Стійкість лакофарбового покриття екструдованих профілів до корозії підтверджена сертифікатом SEASIDE. Це актуально для приморських регіонів, для яких характерна велика кількість солей в повітрі, зокрема іонів хлору і йоду.

Високі антикорозійні властивості бічних кришок «АЛЮТЕХ» підтверджені випробуваннями акредитованого при Міністерстві архітектури та будівництва Республіки Білорусь науково -дослідного республіканського унітарного підприємства з будівництва «Інститут БЕЛНІЇС» (Атестат № BY/112/02/1/0/0290 ) відповідно до ГОСТ 9.308 -85.

Якісне сполучення всіх конструктивних елементів ролети

Стабільна геометрія ролетних профілів, захисних коробів, октовалов, якісне лиття бічних кришок і пластикових деталей (капсул, шківів, елементів ручних приводів) гарантують якісне сполучення всіх деталей ролети - панелей короби з бічними кришками, валів з капсулами, адаптерами для електроприводів іншими комплектуючими. Це забезпечує відсутність зазорів, виступаючих частин, сприяє безперебійній роботі приводу і довгому терміну служби ролети, а також гарантує якісний монтаж ролет «АЛЮТЕХ».
 
   
 
Група компаній «Алютех» пропонує найширший асортимент профілів і комплектуючих для ролетних систем на ринку країн СНД - більше 6 тисяч позицій. Більше 90% продукції - власне виробництво ГК «Алютех».

Ролетні профілі

Залежно від вимог до протизломної стійкості, тепло- і шумоізоляції «Алютех» пропонує два типи профілів - роликової прокатки з пінним наповнювачем і екструдовані .

Асортимент профілів роликової прокатки включає 7 типорозмірів - AR/37, AR/40 ( ARH/40 ), AR/41, AR/45, AR/52, AR/55m, AR/55 (ARH/55) в 20 кольорах. Варіанти профілів роликової прокатки: з м'яким і твердим пінозаповненням, перфоровані і неперфоровані. Профілі володіють хорошими тепло- і звукоізоляційні характеристикими.

Асортимент екструдованих профілів - 3 типорозміру - AER42, AER44/S, AER55/S. Профілі пропонуються з фактурою покриття шагрень в 5 кольорах і глянець у 19 кольорах. Ролетні системи, вироблені з екструдованих профілів, відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок профілів і наявності поперечного ребра жорсткості.

Широкий вибір профілів дозволяє встановлювати ролети на отворах шириною до 5,5 м і площею до 14 м2.

Кінцеві профілі

«Алютех» пропонує широку лінійку кінцевих профілів для ролетних систем залежно від типорозміру застосовуваного профілю та варіанта замикання ролети - всього 7 типорозмірів.

- Універсальні кінцеві профілі (5 типорозмірів);
- Ригельні профілі (2 типорозмірів). Призначені для установки ригельного замку RL або ручних ригелів для замикання ролет на ключ або, відповідно, на засувки .
- Замкові профілі. Дозволяють встановити замок ригеля як зовні, так і всередині приміщення залежно від виду монтажу і переваг замовника. Також дають можливість встановити ригельний профіль із замком на рівні вище кінцевої ламелі роллетного полотна, що дозволяє зменшити попадання в замок пилу і бруду в процесі експлуатації.

Направляючі шини

Великий вибір напрямних шин «Алютех» - більше 20 типорозмірів - дає можливість підібрати шини для ролет, встановлюваних на отворах будь-яких розмірів, з урахуванням вимог до протизломної стійкості, можливості економії на широких отворах, особливостей прорізів.

Стандартні шини. Це класичні шини, які застосовуються для стандартних ролетних конструкцій з пред'явленням базових вимог до роллетам .
Посилені шини. Мають велику товщину стінки в порівнянні зі стандартними шинами. Використовуються в ролетних конструкціях для підвищення протівовзломной захисту об'єктів.
Здвоєні шини. Використовуються для поєднання двох і більше ролет та для розділення широких прорізів, що дозволяє знизити вартість конструкції .
Дистанційні шини. Застосовуються для дистанціювання ролет від віконно - дверних прорізів. Сприяють підвищенню тепло- і звукоізоляції.
Кутові шини. Для зручності установки ролет в отворах з теплоізоляційним шаром. Також шини підходять для дистанціювання від вікон / дверей .

Більшість напрямних шин «Алютех» поставляються з завальцованними ПВХ- вставками і вставками - щітками з торцованними краями. Такі вставки в процесі експлуатації не випадають з шин. Також використання цих шин сприяє економії часу на складанні ролет. Вставки - щітки забезпечують додаткову шумоізоляцію і захист від попадання пилу.
 
 
Захисні короби і бічні кришки

Група компаній «Алютех» - єдиний виробник на ринку країн СНД, який пропонує cамий широкий асортимент захисних коробів і бічних кришок:

- 20- і 45 - градусні;
- круглі і напівкруглі;
- систему вбудованих коробів.

Великий вибір типорозмірів коробів і кришок - від 125 до 405 мм - дозволяє встановлювати ролети на прорізи різних розмірів.

Вбудований короб серії SB -I - це «невидимий» короб, прихований в ніші віконного і дверного отвору. Завдяки встановленню короба всередині отвору вся ролетних конструкція органічно вписується в екстер'єр будь-якої будівлі: історичні міські квартали, офісні будівлі .
 
Системи управління ролетами

«Алютех» випускає широкий асортимент ручних приводів для управління ролетами.

- стрічковий інерційний привід (до 15 кг);
- шнуровий інерційний привід (до 15 кг);
- шнурової привід редуктора (до 20 кг);
- воротковий привід (до 35 кг);
- кордовий привід (до 80 кг);
- пружинно-інерційний механізм (від 6 до 80 кг).

Всі ливарні деталі: пластмасові корпуси укладальників, шківи, капсули, напрямні для стрічки, шнура і корду - мають акуратний зовнішній вигляд без патьоків від лиття.

«Алютех» також виробляє електроприводи для ролет під маркою AN- Motors. Крім того, «Алютех» пропонує комфортні та сучасні рішення для управління ролетами від відомих торгових марок Somfy, Nice, Nero Electronics - багатофункціональні електроприводи з інтелектуальними системами управління. Це електроприводи з вбудованим радіоуправлінням, з системою розпізнавання перешкод, системою ручного аварійного підйому; великий вибір елементів управління - від простих настінних вимикачів до інтелектуальних систем управління: програмованих таймерів, датчиків світла і тепла, вітру і дощу.
 
Широкий вибір колірних рішень

Широка кольорова гамма профілів і комплектуючих для ролетних систем «Алютех» - 20 кольорів для профілів роликової прокатки, 19 кольорів для екструдованих профілів - забезпечує різноманітні варіанти поєднань ролет з фасадом будівлі. Залежно від кольору ролетні системи можуть зливатися з фасадом або навпаки, служити яскравим елементом, створюючи оригінальні та індивідуальні рішення .

Колірна гамма обрамлення ролетних систем також представлена ​​в широкій колірній палітрі:

- захисні короби 20 ° і 45 ° - 14 кольорів;
- захисні круглі / напівкруглі короба і бічні кришки; направляючі шини і кінцеві профілі - 19 кольорів з глянцевою поверхнею і 6 кольорів з шагреневою поверхнею.

Можна підібрати різні поєднання кольору полотна і обрамлення ролети. Наприклад, полотно під колір фасаду будівлі, а обрамлення - під колір покрівлі або навпаки.
 
Ролетні системи - ефективний засіб енергозбереження 

Щоб у домі завжди була затишно і комфортно, тепло взимку і прохолодно влітку, необов'язково постійно використовувати дорогі обігрівачі та кондиціонери. Установка ролет на вікна дозволить підтримувати ідеальну температуру в будинку і при цьому заощадити гроші.

Взимку - економія на опаленні приміщення. Між вікном і ролетою утворюється повітряний прошарок, яка виконує функцію термоса і зберігає тепло взимку.
 
  
 
Для підтвердження теплоеффектівності конструкцій ГК «Алютех» провела комплекс досліджень ролет в різних випробувальних центрах, в тому числі в міжнародному інституті віконних технологій ift Rosenheim (Німеччина). Результати випробувань показали, що при установці ролет тепловтрати через вікна знижуються більш ніж на 30%. 

Дані результати підтверджують теплові фото, на яких наочно показана різниця між тепловтратами вікна без ролет та вікна із закритою ролетою.
 
   
 
   
 
Дослідження ГК «Алютех» повністю підтверджують відповідність ролет вимогам нового ГОСТ Р 52502-2012 по теплопровідності.
 
Влітку - економія на кондиціонуванні приміщення. Роллета блокує до 80% теплової енергії зовні вікна, запобігаючи його нагрівання і розсіювання теплоти всередину приміщення (на відміну від жалюзі, які встановлені зсередини вікна). При цьому температура всередині приміщення знижується на 5 ° С і більше.
 
  
 
Сертифікований захист від злому

Існуюча система сертифікації визначає вісім класів стійкості до злому Р1 - Р8. Клас присвоюється роллетній системі відповідно з рівнем її захисних властивостей. Щоб його визначити, захисну конструкцію піддають статичному та ударному навантаженні, а потім намагаються зламати за допомогою різних інструментів.

Ролетні системи «АЛЮТЕХ» представлені широким асортиментом профілів, сертифікованих на клас стійкості до злому від Р1 до Р5 відповідно до ГОСТ Р 52502-2012 , ГОСТ Р 52503-2005 , СТБ 51.2.03-2000.

Ролети з профілів роликової прокатки сертифіковані на клас стійкості до злому Р1. Даний тип конструкцій призначений для приватних будинків, котеджів, торгових об'єктів, які не потребують підвищеної захисту від злому.

Для об'єктів, що вимагають підвищеного рівня надійності та захисту, в тому числі банків, аптек, ювелірних магазинів, призначені ролети з екструдованих двостінних профілів.

Ролети з екструдованих профілів AER44 / S, AER55m / S і AER55 / S при спільному застосуванні з посиленими шинами GR60 × 21 / S і GR75 × 27 / S сертифіковані на класи стійкості до злому Р3 і Р4 .

Протизламні ролетні системи з профілю AER55/SCR сертифіковані на клас стійкості до злому Р5 . При розробці даної системи застосований ряд унікальних технічних рішень, завдяки чому вона відповідає умовам нормативної документації в частині захисту віконних прорізів на об'єктах з підвищеними вимогами до безпеки.