Власне виробництво

Про компанію
Відтепер салони «Максимум» представляють власне виробництво елітних, вишуканих та надійних вхідних дверей. Асортимент продукції представлений як класичними моделями, так і сучасними дизайнерськими новинками. Використання відповідних технологій забезпечує відмінну звуко та теплоізоляцію, стійкість до вологи, морозів та вигорання на сонці. А серед найсучасніших знахідок варто відзначити – 3Д фрезерування вхідних дверей, тобто створення накладки, яке в дизайні поєднує старовину та сучасність (навіть за власним ескізом). Продукція за рівнем якості відповідає європейським вимогам.

Максимум на ринку вже понад десять років займається продажем вхідних дверей. За цей період ми чітко зрозуміли, що потрібно зробити, щоб наші двері задовольняли всі потреби  клієнта!

Фабрика дверей розпочала свою діяльність 8 квітня 2013 р. За цей  досить короткий період  ми зуміли відмінно організувати роботу всіх ланок виробництва, залучаючи кваліфікованих працівників з великим  досвідом роботи. Вивчаючи сучасний ринок, ми постійно  розробляємо нові моделі дверей, орієнтуючись на побажання клієнтів . Урізноманітнюємо дизайнерські та конструкторські рішення - в даний час наші дизайнери і технологи  активно розробляють моделі дверей з 3Д візерунками та патиною. Також планується впровадити  виробництво дверей з дерев’яними масивними  накладками. Незважаючи на відносно невеликий період діяльності фабрики, ми активно рухаємось в напрямку  збільшення потужності виробництва.  Тому  з впевненістю можемо сказати, що наша фірма є одним із лідерів серед виробників ексклюзивних дверей. Завдяки високотехнічному обладнанню передових виробників  ми маємо змогу втілити у життя  усі наші ідеї та ваші побажання. Якість дверей, які ми виготовляємо, напряму залежить від обладнання, з яким ми працюємо. Від нього залежить надійність та довговічність Ваших дверей.

 
Декілька слів про наше обладнання:

1.Форматно-розкрійний станок німецького виробництва, який забезпечує швидку порізку МДФ листів. Потужне «серце» і сильний «характер» цього станка дозволять виконати розпилювання будь-якого ступеня складності.

 

2. Фрезерний станок за короткий відлік часу дозволяє фрезерувати різні малюнки. Основною його перевагою є автоматична заміна інструмента на 6 позицій,що забезпечує високу швидкість обробки при фрезеруванні виробів декількома видами фрез. Потужність станка досить  висока: за 1день  - 80 накладок зі стандартними візерунками
 
3.Прес використовується для термовакуумного формування виробів з термостійких плівок. Він дозволяє ламінувати від  50 до 60 накладок за зміну. 
4.Фарбувальна камера з гідрозавісою і витяжкою дозволяє швидко і якісно фарбувати вироби в будь-який колір (від 50 до 70 конструкцій за зміну). 
5.Гордість нашої фабрики -  пробивний станок по металу Амада японського виробництва . Завдяки йому у нас значно скоротилися терміни на виготовлення дверей нестандартних розмірів. 


 
6. DURMA - листозгін, цей станок виконує високоточне гнуття металу, потужність станка 30-40 гнутих конструкцій за зміну. 
Вже виготовляється  нова модель дверей з 2-ма фельцами. Метал товщиною 2мм, полотно товщиною 10см, коробка 14см, регульований завіс з дотягувачем, замок MULTI-LOCK (крабовий) з 5-ма точками засуву,  наповнювач полістирол, який зберігає теплоізоляцію, в 2 рази тепліший мінеральної вати і в 3 рази пінопласту,  МДФ накладки 16/16 мм. На проханням клієнта  ставимо офісні ручки.
Ми активно працюємо над тим, щоб вивести наше виробництво на Європейські ринки, тому якість для нас в цій справі понад усе!