Міжкімнатні двері під покраску

Відображаються усі з 2 результатів

Недорогі міжкімнатні двері без покриття під будь-який дизайн інтер'єру

На ринку України пропонується безліч вже зовні довершених дверних блоків, які потрібно лише встановити. Але можна не замовляти абсолютно готових систем, а вчинити значно краще. Пропонуємо у нас за найкращою ціною купити міжкімнатні двері під покраску тільки з відшліфованою чи додатково прогрунтованою поверхнею. Такі вироби відносно доступніші по ціні, після фарбування гармонійно поєднуються із дизайном інтер'єру, при капітальному ремонті не замінюються, а лише покриваються новим лакофарбовим матеріалом.

Ваші вигоди від покупки міжкімнатних дверей під покраску

Абсолютно чисті чи легко загрунтовані внутрішні системи, які виготовляє та недорого реалізує мережа салонів «Максимум», замовити вигідно з багатьох причин.

  1. Одинарні, полуторні та подвійні дверні блоки без покриття виробляються набагато швидше, ніж аналоги з декоративним оздобленням, собівартість їх помітно нижча. В результаті ціна дверей міжкімнатних під покраску відносно нижча.
  2. Непокриті полотна із МДФ або євробрусу доступно обробити на свій смак та колір під будь-який дизайн інтер'єру. Такого результату важко досягти за допомогою повністю готової дверної конструкції.
  3. При капітальному ремонті вам вдасться повністю оновити кімнату — не тільки переклеїти шпалери та замінити люстру. Але й стулки з коробкою перефарбувати в ретельно підібраний колір, візуально піднявши або опустивши при необхідності стелю приміщення.

Самостійно прикрашені системи, для обробки яких не потрібно професійних знань і навичок, завжди радуватимуть око, приноситимуть радість від виконаної своїми руками роботи.

Правильно підбираємо лакофарбовий матеріал

Купивши міжкімнатні двері без покриття, підберіть тип ЛКМ. Акрилова емаль характеризується високою стійкістю до механічних впливів, не вицвітає та не втрачає глянець з часом. Економно витрачається при нанесенні. Термін висихання — 8-24 год. Ефективно служить не менше 7 років. Алкідна фарба добре зчіпляється із поверхнею, вологостійка. Вартість — невисока. Полімеризується вже за годину, твердне через кілька днів. При фарбуванні провітрюйте кімнату через специфічний запах.

Підбираючи колір емалі, зверніть увагу на такі моменти:

  • полотна, встановлені всередині житла, та покриті ЛКМ у світлих тонах, візуально збільшують у розмірі невеликі приміщення;
  • різнобарвно пофарбовані міжкімнатні двері під покраску добре поєднуються з килимом для підлоги, квіткою в горщику чи строкатою картиною;
  • забарвлення конструкції завжди можна органічно комбінувати з тонами підлоги та стіни, меблями, плінтусами, віконними рамами та шторами.

За стулкою з коробкою, виготовленою із найпопулярнішого пиломатеріалу — сосни, потрібен нескладний догляд. Уникайте кімнатної вологості вище 70% і безпосереднього впливу прямих сонячних променів. Мийте, як і двері міжкімнатні фарбовані, звичайним мильним розчином без добавляння ацетону та аміаку.

Як замовити міжкімнатне полотно без покриття

Ми — інтернет-магазин «Максимум» (Тернопіль, Україна) — виготовляємо, недорого продаємо та встановлюємо сертифіковані двері міжкімнатні під покраску. Зайдіть у каталог, за характеристиками та фотографіями виберіть найкращу для вас модель та подайте заявку! Товар доставимо оперативно, на виріб та виконану роботу дамо гарантію. Як альтернативу можете купити у нашому Гіпермаркеті оригінальні та доступні по вартості шпоновані міжкімнатні двері.