Дешеві міжкімнатні двері

Показано 1–15 із 37

Якість та вигода в Максимум

Задовільнити вашу потребу — легко

Під час ремонтних робіт та оновлення інтер’єру, планування бюджету — це вже половина успіху. І хто, як не ми, знаємо, що правильний розподіл коштів напряму впливає на наш вибір при покупці того чи іншого товару.

Саме тому, отримуючи запит на недорогі міжкімнатні двері, ми точно знаємо що вам запропонувати. В асортименті нашої мережі магазинів Максимум безліч виробників та моделей дешевих міжкімнатних дверей, які припадуть до душі будь-якому клієнту, який має певний обмежений бюджет.

Позитивні наслідки вибору

Якщо ви думаєте, що ціна недорогих дверей утворена за рахунок погіршення якості — ви глибоко помиляєтесь! Для того, щоб зрозуміти причину, слід заглибитися в конструктив та характеристики міжкімнатних дверей.

Вартість елітних міжкімнатних дверей дуже часто перевищує вартість бюджетних на 30-50%. Чому так відбувається?

Найперша, і не прихована для ока покупця причина, це звичайно ж покриття. Дешевший сегмент дверей не використовує фарбовані чи натуральні шпоновані покриття, адже такі варіанти набагато затратніші. Натомість, на заміну їм, приходить ПВХ-плівка в обмежених кольоровою гаммою текстурах чи візерунках. Звичайно, такі плівки використовуються і в преміальних сегментах, таких як міжкімнатні двері Корфад, але мають величезну візуальну різницю, товщину та плотність.

Окрім того, часто зустрічається різновид покриття — еко-шпон. Така плівка утворюється з поліуретану, для виготовлення якого використовується стружка справжнього дерева, яка під тиском склеюється між собою. Цей варіант є завжди доступним, адже для цього процесу задіяна вторинна сировина. Вибравши двері в такому покритті, ви не лише зекономите кошти, а й врятуєте не одне дерево.

Варто пам’ятати, що виготовлення вище описаних плівок відбувається в Україні, що суттєво здешевлює продаж готового продукту, на відміну від виробників, які закупляють плівки закордоном. Мінімум затрат на логістичні перевезення та розмитнення, що дає чудовий та економний результат для кінцевого покупця.

Задля економії також практикується виготовлення дверного полотна товщиною менше стандартного розміру, до прикладу, з 40 мм до 37 мм. В більшості випадків по периметру всього полотна використовується сосновий брус, але бюджетні дверні полотна часто мають лише дві бічних стійки, замінивши горизонтальні перемички якісним сотовим наповненням, яке робить полотно легшим і унеможливлює провисання навіть через роки.

Чекаємо саме на вас

Купити міжкімнатні двері недорого в Тернополі можна, відвідавши салони нашої мережі Максимум, які також знаходяться в п’яти областях західного регіону - Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький.

Проконсультуватися та зробити свій вибір можна на нашому сайті, де представлені каталоги безлічі виробників та різноманітної продукції. Замовити обраний товар через інтернет-магазин легко: для цього наш менеджер зробить усе необхідне — оформить замір, уточнить всі деталі та оформить замовлення.

Придбати міжкімнатні двері дешево та вигідно можна, переконайтесь самі!