Вхідні двері з ковкою

Показано 1–15 із 83

Вхідні протиударні/броньовані двері з ковкою ТМ "Максимум"

“Зустрічають по одязі – проводжають по розуму”, кажуть про гостей. А перше, що бачать самі відвідувачі - це вхідні двері. Ковані металеві двері з оздобленням – це статусне придбання. Двері захищають від грабіжників, перепадів температури, опадів, УФ-променів, пилу, механічних подразників тощо. А також двері забезпечують термо- та шумоізоляцію.

Якісні вхідні двері з ковкою ТМ "Максимум" підходять для квартир у під’їздах та приватних будинків. Ви можете придбати готові вироби. Чи вибрати під замовлення із врахуванням особливостей фасаду, інтер’єру та розмірів дверного отвору. А також обрати ліво- чи правосторонні, які відчиняються на вулицю чи всередину.

Протиударні/броньовані двері з ковкою доставляємо по всій Україні. Доступна послуга установки й самовивозу.

Особливості вхідних дверей ТМ "Максимум"

Дешеві тонкі конструкції не підходять для вуличного користування. Такі вироби недовговічні та не здатні довго витримувати подразники, наприклад, вологу.

Якісні двері мають складатися з:

 • Металевого каркасу полотна та коробки
 • Декоративних накладок - з МДФ ламінованого ПВХ-плівкою, фарбованого МДФ, металу ламінованого ПВХ-плівкою, металу фарбованого, HPL-панелі
 • Внутрішній ізоляційний наповнювач: мінеральна вата, екструдований пінопласт, пінополістирол, пінопласт, інші.

Декоровані металеві вхідні двері з ковкою мають виготовляються із холоднокатаної сталі з вмістом вуглецю (6C) у розмірі 0,8 процента.

Тобто, покращеної за допомогою інших компонентів, доданих при виплавці. Зазвичай сталь для дверей роблять стійкою до вологості, механічних пошкоджень.

МДФ-панель – деревоволокниста плита середньої щільності, вироблена з пресованої дрібної тирси. Міцна, стійка до подразників. Не потребує шліфування. Використовується для внутрішнього покриття. Посилює конструкцію. Має захисний шар фарби, плівки чи деревини, що також виконують функцію декору.

Для утримання тепла виріб наповнюють ізоляційними матеріалами. Це може бути:

 • пінополістирол – термостійкий та легкий, наноситься у два шари
 • спінений поліетилен чи ізолон – покритий алюмінієвою фольгою для додаткового захисту
 • мінеральна вата – має відмінні шумоізоляційні властивості
 • комбінації екструдованого пінополістиролу та мінеральної вати (у категоріях дверей Гарант і Гарант Лайт) та два типи полістиролу (при терморозриві)

Зазвичай ціна на вхідні протиударні/броньовані двері з ковкою залежить від таких факторів:

 • матеріал виробництва
 • товщина металевого шару – до 1,5 мм
 • зламостійкість та якість замків
 • різновид фурнітури
 • габарити/розміри дверей
 • декор та оздоблення

Зауважте, що затовстий метал може руйнувати дверний отвір та стіни. Крім того, петлі повинні витримувати вагу дверей.

Додатковий захист забезпечує сувальдний замок – має потаємну частину із фігурних вирізних пластин, які відмикаються лише відповідним ключем.

Це не тільки потужний захист, а ще й статусна річ. Такі двері виглядають дуже розкішно. При тому, наш інтернет-магазин пропонує свої вироби недорого. Оскільки ви можете придбати двері безпосередньо від виробника.

Кожна модель нашого товару проходить перевірку відділом технічного контролю, що підтверджує якість продукції. Ви зможете у будь-яку мить дізнатися технічні характеристики виробу, з чого зроблені металеві вхідні двері, реквізити тощо.

Замовлення та доставка вхідних дверей з ковкою

Аби було легше зробити вибір, рекомендуємо звернутися до наших консультантів. Ви дізнаєтесь, скільки коштують двері, як зробити заміри, яка модифікація підходить до вашого випадку. Ми пропонуємо роздрібний продаж для приватних володінь чи оптом – під потреби ОСББ, забудовників, ремонтних підприємств й т.д.

Ви можете купити вхідні двері з ковкою, які максимально швидко відправлять у будь-який куточок України. По Тернополю діє самовивіз.

Якщо потрібне встановлення чи попередній замір – напишіть нашому співробітнику.

Обирайте вхідні двері в будинок та почувайте себе у безпеці.