Дешеві вхідні двері

Показано 1–15 із 340

Економите ви — радіємо за вас ми

Важлива покупка

Враховуючи реалії нашого часу, клієнти часто звертаються до нас в Максимум з потребою в недорогих вхідних дверях. Правильне та обдумане планування бюджету — це запорука успішного ведення особистих фінансів та можливість оптимального вирішення нагальних питань.

Мережа салонів Максимум пропонує великий асортимент залізних вхідних дверей , як в квартиру, так і в будинок, а також до технічних приміщень.

Будьте в курсі всіх вигідних новинок в світі вхідних дверей

Дешеві вхідні двері нашого власного виробництва — це якісний та сучасний продукт, виготовлений за новітніми технологіями з дотриманням усіх правил.

Ми пропонуємо декілька альтернативних варіантів комплектацій та покриттів, не обмежуючи вас у виборі, аби в кінцевому результаті отримати саме те, що вам було потрібно.

Ви маєте можливість замовити вхідні двері таких категорій:

  • Норма — дверне полотно товщиною 65 мм та утепленням мінеральною ватою. Дві якісні кулькові завіси та два контури ущільнення — вбережуть полотно від провисань та забезпечать тепло- та шумоізоляцію. Такий варіант має достатню кількість варіантів декорів, які точно зможуть прикрасити вашу оселю без зайвих переплат.
  • Оптіма — удосконалений варіант попередньої категорії вхідних дверей недорого. Маючи ту ж товщину полотна та глибину дверної коробки, як і Норма, дані двері мають всередині суцільний лист металу та завіси Апекс 100. Доданий верхній замок, що надає додатковий рівень безпеки.

Для бажаючих знизити вартість покупки ще більше, наші салони пропонують двері категорії Basic. Легкі та зручні в експлуатації, вони мають товщину полотна лише 41 мм та один контур ущільнення. Можливість гарного дизайну не залишить вас байдужими.

Серед категорій Basic та Норма відбувається продаж дверних полотен з металевим фарбованим покриттям, котрі широко використовуються в технічних цілях. Такі двері стійкі до погодних умов та різного роду перепадів температур.

Для бажаючих купити дешеві вхідні двері в м. Тернопіль, ми пропонуємо розглянути один з описаних вище варіантів або завітати до салонів нашої мережі під час розпродажу вхідних дверей. Акції та знижки, які регулярно в нас відбуваються, дозволять отримати омріяні двері за суперціною.

Не зволікайте!

Запрошуємо вас купити купити вхідні двері в Тернополі недорого. Для цього ви можете ознайомитися з усім нашим асортиментом, переглянувши каталог у нас на сайті та отримати онлайн-консультацію, не виходячи з дому. Наш інтернет-магазин працює та удосконалюється кожного дня для вашої зручності.

Оглянути вхідні двері вживу можливо не лише в місті Тернопіль, а і в інших областях Західного регіону. Наші менеджери нададуть вам усю необхідну інформацію, аби покупка та співпраця з нами залишила лише приємні враження.

Будемо раді зустрічі в мережі магазинів Максимум!