• Ваш кошик порожній.

Металеві вхідні двері

Показано 1–15 із 389

Купуйте двері вхідні металеві «Maximum»

Компанія "Максимум" представляє сертифіковані вхідні металеві двері власного виробництва. На вибір є чотири стандартні розміри 2040х860 мм, 2040х960 мм, 2040х1200 мм, 2040х1250 мм чи виготовлення дверей під індивідуальний розмір.

Ми виробник вхідних дверей. З нами Ви реалізуєте будь-який проєкт. Бажаєте встановити нестандартну фурнітуру чи замок – без проблем. Маєте власного дизайнера, надсилайте креслення вхідних дверей – зробимо.

Ціна вхідних металевих дверей

Вартість стальних вхідних дверей залежать від металу, фурнітури, замка та циліндрового механізму. Якщо Ви хочете ексклюзивну фурнітуру чи фрезерування, її потрібно замовити окремо за додаткову оплату.

Метал. Ми виготовляємо вхідні двері зі сталі холодної прокатки в товщині від 1,5 мм до 1,8 мм, а по периметру полотна монтуємо суцільний лист металу віж 0,5 мм до 1,2 мм. Сталь холодної прокатки використовують для будівництва аерокосмічних конструкцій. Двері "Максимум" будуть міцні та надійні, а щоб їх ще більше підсилити замовляйте захисну фурнітуру.

Фурнітура. Якісна фурнітура до вхідних дверей краща за неякісну. Гарні брендові ручки можуть суттєво вплинути на кінцеву ціну дверей. Товщина та якість покриття в дорогій фурнітурі на ряд вищі ніж у звичайній, але це Ви побачите лише через кілька років, коли облізе «бронза».

Якісну фурнітуру виготовляють з металу, а дешеву – з силуміну чи схожих сплавів. Найміцніші ручки з латуні, але їх вартість буде відповідна.

При замовленні металевих вхідних дверей Ви можете вибрати стандартну фурнітуру або будь-яку, навіть дизайнерську і ми вмонтуємо її у двері.

Замки. Якщо навіть на фурнітурі є можливість зекономити – вона не впливає на взломостійкість, то на замках економити точно не варто.

Недорогі замки виламують за 1 хвилину. В стандартні категорії дверей ми встановлюємо замки Mul-T-Lock, Mottura, Kale, Tesla, Kozak, Fuaro, Граніт. Більше інформації запитуйте в наших менеджерів-консультантів.

Серцевина до замка. Стійкість серцевини до злому найбільше впливає на ціну. До категорій металевих дверей виробництва «Максимум» ми підібрали оптимальні варіанти. Щоб зламати Ваші дверні замки потрібно буде добряче постаратись.

Вуличні та квартирні вхідні металеві двері

Купуйте у нас двері із покриттям для зовнішніх та внутрішніх вхідних дверей. Також багато наших клієнтів встановлюють двері зовнішні металеві в квартирах, а от внутрішні квартирні двері не рекомендуємо встановлювати в приватних будинках. Тому, що покриття для квартирних дверей та приватних будинків суттєво відрізняється. Скориставшись сортуванням в нашому інтернет-магазині Ви легко знайдете потрібний варіант або телефонуйте нашому менеджеру-консультанту.

Для тих кого цікавлять технічні металеві двері маємо чудовий варіант з підсиленою дверною коробкою, надійними вставними або навісними замками за ціною на 15% нижчій ніж де інде.

Такі залізні двері підходять майже у всі технічні приміщення:

 • підвал
 • склад
 • підсобку
 • тамбур
 • лабораторію
 • виробничі цехи
 • заводські приміщення
 • школи
 • дитячі садки
 • лікарню
 • та інші

Часті питання від наших клієнтів

Як недорого купити якісні вхідні двері?

В стандартних категоріях вхідних дверей «Максимум» ми підібрали «золоту середину» ціна-якість. Зв’яжіться з нашим менеджером, в залежності від конкретної ситуації він допоможе підібрати варіанти.

Чим більша ціна на металеві вхідні двері, тим вища їх надійність та стійкість від злому?

В більшості випадків, так – вартість якісних замків та серцевин суттєво впливає на формування ціни. Ми це врахували в різних категоріях дверей. Водночас дизайн та зовнішнє оздоблення, які ніяк не впливають на надійність вхідних дверей, також додають в їх вартості.

Це правда що чим більша вага вхідних дверей, тим вони надійніші?

З одної сторони, так. Чим важчі двері, тим товщий лист сталі. Але надійність також залежить від замкової системи. Додаткова вага – додаткове навантаження на завіси та дверну коробку, що потребує додаткового підсилення цих елементів. Двері з великою вагою обов’язково потрібно встановлювати на 3 завіса.

Тільки обшиті двома листами металу вхідні двері рахуються надійними?

Другий лист металу дає дверям додаткову жорсткість, але збільшує її вагу, а кількість технологічних операцій, відповідно підвищує ціну. В сучасних стальних дверях використовується одностороння обшивка. Для підсилення жорсткості ми встановлюємо систему ребер жорсткості, що додає надійності дверній конструкції.

Це правда, що чим більше замків, тим важче зламати вхідні двері?

В першу чергу потрібно брати до уваги якість дверних замків. Та врахувати наступне:

 • при встановленні кожного замка порушується цілісність профілю дверного полотна, воно втрачає стійкість
 • конструктивні рішення в виді багатьох замків ми реалізовуємо лише у дверях, які виготовляємо під замовлення – типові моделі комплектуються двома замками різних видів в таких місцях дверного полотна, де порушення цілісності профілю буде мінімально даватися взнаки.Якщо надійні дверні замки, то двері також надійні?

Ні. Надійність вхідних металевих дверей – це поєднання конструкторських рішень та матеріалів. А надійність визначається по найслабшій ланці.

Порекомендуйте двері, які неможливо зламати?

Зламати можна будь-які двері. Питання в часі. Якщо Ви плануєте встановлювати двері в малолюдних місцях – краще купити більш механічно стійкі вхідні двері. А в багатолюдних місцях – краще потратитись на дорожчу замкову систему.

Якщо металеві вхідні двері, то від компанії «Максимум»

 • Гарантія до 3 років
 • Виготовлення дверей до 20 днів
 • Безплатний замір
 • Мінімальна передоплата
 • Власне доставлення

Як замовити вхідні двері

 1. Телефонуєте, залишаєте заявку на сайті або відвідайте наш салон-магазин. Менеджер консультує, допомагає з вибором дверей, приймає заявку на замір.
 2. Наш досвідчений майстер робить замір.
 3. При потребі наші майстри демонтують Ваші старі двері, встановлюють нові, оформляють гарантійний лист.