Двері вхідні вуличні

Показано 1–15 із 389

Вхідні двері на вулицю

Купуючи двері вхідні зовнішні потрібно наперед вияснити, яку функцію вони будуть виконувати. І вже виходячи з цього, визначати їх технічні показники та зовнішній вигляд.

Вхідні вуличні двері власного виробництва незалежно від того чи вони до будинку, під’їзду, громадського, офісного або торгового центру:

 1. Забезпечують належний рівень захисту та безпеки майна та людей
 2. Захищають внутрішнє приміщення від холоду та шуму
 3. Якщо двері купуються в заміський будинок, солідний офіс – бездоганний зовнішній вигляд

Двері вхідні на вулицю компанії «Максимум» це:

 • висока міцність
 • надійність конструкції
 • приємний зовнішній вигляд
 • високий рівень шумоізоляції

Каталог вхідних дверей на вулицю від виробника «МАКСИМУМ»

Компанія «Maximum» представляє багатий асортимент якісних та естетичних дверей для вулиці. Наша продукція задовольнить як смаки, так і фінансові можливості кожного клієнта. Це пов'язано з тим, що ми виготовляємо вуличні двері у шістьох цінових сегментах.

В каталозі знайдете недорогі, але міцні двері, що ідеально підходять для установки на дачі або в квартирі. Також є двері з більш оригінальним зовнішнім та внутрішнім оздобленням, актуальні для котеджів, квартир, офісних та торгових центрів. Шукаєте полотна підвищеної міцності в ексклюзивному дизайні для елітних салонів краси, бутіків тощо – зробимо.

Чи може хочете купити двері вхідні вуличні здатні підкреслити статус та бездоганний смак власників будинку, офісу, торгової будівлі. Щоб вони відрізнялися найвищим рівнем міцності та оригінальним декором. У наших салонах представлені розкішні вхідні двері приходьте.

Ціна на вхідні вуличні двері

Ціни на наші двері також залежать від комплектації. У базовий набір входить все необхідне для встановлення, а це – полотно з коробкою та ребрами жорсткості. Далі створюйте вхідні двері дотримуючись власних вимог та вподобань.

Дверні полотна оснащуються:

 • основним та додатковим замками різного ступеня зломостійкості
 • доводчиками, петлями, вічком
 • ущільнювачами
 • ергономічними ручками
 • оригінальним декором у вигляді кування, вставок зі скла, молдингу

Всі вхідні двері на вулицю, в нашому каталозі, відрізняються не тільки за ціною та технічним оснащенням, але й за якістю та різноманітністю внутрішньої та зовнішньої обробки.

Для надання полотну більшої стійкості до зовнішніх впливів, перепадів температур, а також для їх декорування ми використовуємо:

 • порошкові антивандальні фарби в багатій палітрі кольорів
 • МДФ накладки
 • ламінаційну плівку

В результаті двері відповідають усім необхідним споживчим властивостям та привабливим дизайном.

Купити вхідні вуличні двері для будинку

На офіційному сайті «Максимум» замовляйте вхідні вуличні двері для дому по стандартному чи індивідуальному розміру, для власних потреб та уподобань. Ми гарантуємо високу якість пропонованої продукції, оперативні терміни виготовлення та дбайливу доставку. Замір дверей здійснюється безплатно, при цьому ви отримуєте гарантію на саме полотно та надані послуги.

Номер телефону до менеджера-консультанта +38 (097) 599-20-09