Про компанію "Максимум"

Наша історія

Компанія Максимум логотип

Вже понад 18 років «МАКСИМУМ» займається продажем вхідних металевих дверей, є представником провідних виробників металопластикових та алюмінієвих конструкцій, міжкімнатних дверей, гаражних воріт, ролетів та жалюзі.

Із 2013 року ми запустили власне виготовлення екзлюзивних вхідних дверей Максимум, а з 2021 року компанія створила власне виробництво міжкімнатних дверей.

За цей період ми зуміли відмінно організувати роботу всіх ланок виробництва, залучаючи кваліфікованих працівників. А також зрозуміли що потрібно зробити, щоб наші двері задовільняли всі потреби клієнта!

На сьогоднішній день мережа налічує понад 30 торгових салонів, що успішно функціонують і реалізують свої продукти по Західній Україні. Наша мережа магазинів-салонів представлена у Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській та Хмельницькій областях.

На даний момент у цих областях функціонують 22-і фірмові торгові точки “Максимум”.

А також 12 магазинів наших партнерів.

Чисельність компанії складає понад 100 чоловік. Наша команда включає керівників відділів та їх помічників, менеджерів з продажу, старших менеджерів з продажу, технічних спеціалістів із замірів, монтажні бригади, керівників мережі по регіонах, графічного дизайнера, контент менеджерів, технічних спеціалістів, проєктних менеджерів та директорів.

Місія та цінності

Місія та цінності

Результат

Результат

Якість

Якість

Клієнт

Клієнт

Лідерство

Лідерство

Розвиток

Розвиток

Команда

Команда

 

Основними нашими цінностями є:

✔️  віра в себе і в наших клієнтів

✔️  високоякісний продукт і не менш якісні послуги

✔️  динамічний і прогресивний розвиток

Ми є великою командою, яку поєднують бажання працювати на результат, задовільняти потреби найвибагливішого клієнта, забезпечувати максимальний комфорт й безпеку житла кожного українця, реалізовувати Ваш стиль життя.

“Максимум – це стиль життя”. Девіз, що є близьким нашим постійним клієнтам. І усім людям, які розуміють цінність та важливість нюансів у створенні дизайну по фен-шую навколо себе.

Що ми пропонуємо

Ми зуміли відмінно організувати роботу всіх ланок виробництва, залучаючи досвічених кваліфікованих працівників. Вивчаючи сучасний ринок, постійно розробляємо нові моделі дверей, беремо участь у спеціалізованих виставках. Активно працюємо над збільшенням виробничих потужностей.

Отже, з впевненістю можемо сказати, що наша компанія є одним із лідерів серед виробників ексклюзивних броньованих дверей. Пропонуємо двері вхідні металеві протиударні, протизламні, протипожежні.

Також у нас Ви можете вибрати:

Асортимент металевих дверей представлений як класичними моделями, так і сучасними дизайнерськими новинками.

Наші вироби виготовляються у чотирьох стандартних розмірах: 2040х860, 2040х960, 2040х1200, 2040х1250 міліметрів.

Використання відповідних технологій забезпечує відмінну звуко- та тепло-ізоляцію, стійкість до вологи, морозів та вигорання на сонці.

А серед найсучасніших знахідок варто відзначити дизайнерське ЗD-фрезерування, що поєднує старовину та сучасність, HPL накладки, з алюмінієвими, скляними молдингами. За рівнем якості наша продукція відповідає європейським вимогам.

Можливе виготовлення дверей за індивідуальними розмірами, а також комплектація рамками та фурнітурою за вибором замовника.

Переваги співпраці з нами

Ми активно рухаємось в напрямку збільшення потужностей виробництва вхідних металевих дверей (а також міжкімнатних дверей). Завдяки високотехнічному обладнанню передових виробників ми маємо змогу втілити у життя усі наші ідеї та побажання.

Деталі щодо співпраці у відеоролику:

Відтворити відео про Про компанію Максимум - презентація Мар'яна Домарецька керівник відділу вхідних дверей

Гордість нашої фабрики – пробивний та листозгинальний станки по металу Амада японського виробництва. Завдяки ним у нас значно скоротилися терміни виготовлення дверей нестандартних розмірів. Фото станків:

Цех зварювання:

Цех фарбування:

Цех заготовки МДФ:

Цех збирання продукції:

Відділ контролю якості:

Обирайте перевірену багаторічним досвідом компанію. Максимум – це стиль життя!

Відзнаки та Сертифікати

Власне виробництво вхідних металевих дверей від трендових до ексклюзивних  моделей з можливістю виготовлення під індивідуальні розміри, дизайн та додаткові опції як в жодного іншого виробника

Металообробний станок AMADA фабрика

Соціальні мережі