Міжкімнатні двері

  Показано 1–15 із 189

  Нові горизонти з міжкімнатними дверима від Максимум

  Затишку та тепла в кожну оселю

  Міжкімнатні двері вже давно стали невід’ємним елементом побутового життя. Неможливо уявити сучасне житло без можливості усамітнення чи відпочинку в окремій кімнаті, де можна присвятити час собі без зайвого шуму.

  Окрім своєї прямої функції, внутрішні міжкімнатні двері створюють особливу атмосферу приміщення та допомагають у створенні настрою своєму господареві та його гостям.

  Чому слід зупинитися на міжкімнатних дверях від виробника Максимум? Наша компанія пропонує більше 15 найкращих торгових марок виробництва дверей серед усіх представлених на ринку України. Відносини, що вибудовувались між нами та нашими партнерами можуть гарантувати стовідсотковий успіх у співпраці між нами та покупцем.

  Якість+ціна = вигідна пропозиція

  Щоб бути впевненими в правильності вашого вибору слід серйозно віднестися до придбання гарних міжкімнатних дверей в квартиру чи будинок. Для цього ми допоможемо вам обрати дизайн (класичний, мінімалістичний, модерн і т.д.), виявимо бажаний колір і підберемо під нього відповідне покриття та вирішимо яке дверне наповнення має бути.

  Ціна міжкімнатних дверей напряму залежить і від розміру: двері можуть бути одностулкові або двостулкові або ж мати нестандартну висоту чи ширину.

  За способом виготовлення полотна бувають щитові або збірні. Щитові двері — суцільні і прямі та не мають можливості розбору, на відміну від збірних, які мають змогу заміни певного, до прикладу, пошкодженого елементу. Щитові полотна різняться і заповненням, адже фабрики виготовляють їх як посиленими (повністю заповненими), так і з стільниковим наповненням чи взагалі пустотілі.

  Вид обробки поверхні — один з найцікавіших етапів, адже покриття відіграє важливу функцію в експлуатації дверей, а також їх зовнішньому вигляді. В більшості випадків виробники використовують непрозоре покриття — фарбу, емаль, плівку різних видів чи натуральний шпон. За бажанням міжкімнатні двері можуть також покриватися прозорим лаком. Відтінки фарби підбираються по колірниках RAL або NCS. Щодо плівок, то кожен виробник представляє свій власний перелік у певних відтінках та текстурах.

  Дуже важливим пунктом, на який покупцеві слід звернути увагу, являється сировина з якої виготовлений дверний блок. Від якісних порід дерев та інших додаткових матеріалів залежить довговічність продукту, а їх правильна обробка на виробництві додає роки служби. Звичайно, ці моменти впливають і на вартість, але ми пропонуємо лише найкращу якість для наших клієнтів за доступною ціною.

  Дверний блок складається з дверного полотна та погонажу. Погонаж — це додаткові елементи, які доповнюють суцільну конструкцію, завершуючи картину ваших дверей. Сюди входить: коробка дверна, лиштва, добірна планка, притвірна планка, капітель, розетка, цоколь. Ці всі елементи можуть використовуватися індивідуально, в залежності від побажання клієнта, потреби чи дизайну. Увесь погонаж встановлюється без видимих прибивних цвяхів, адже є телескопічним. Дверна коробка має спеціальні пази — отвори, куди заходить крило лиштви чи добірної планки, таким чином міцно фіксуючись без потреби в прибиванні.

  Дуже важливим є відкривання дверей. Окрім відкривання на ліву чи на праву сторону потрібно визначити чи відкривання зовнішнє (в коридор) чи внутрішнє (всередину кімнати). Сучасні виробники часто пропонують варіант внутрішнього відкривання inside, що дає можливість не розвертати дверну коробку назовні, зробивши вигляд дверей такими ж як і зовнішні.

  Міжкімнатні двері під замовлення — це можливість виразити свою індивідуальність та отримати бажаний дизайн в найкоротші терміни. Наша мережа Максимум також представляє безліч популярних моделей в складській програмі, як бюджетних міжкімнатних дверей, так і преміального сегменту.

  Замовлення без зайвих зусиль

  Замовити міжкімнатні двері можна кількома способами: звернутися в наш інтернет-магазин або відвідати один з шоурумів нашої мережі. Кваліфіковані менеджери допоможуть вам у виборі та докладуть максимум зусиль, аби ваше житло набуло нових барв. Повний супровід від моменту заміру до безпосереднього монтажу, вибраного вами товару.

  Купити міжкімнатні двері в Тернополі можна в 10 салонах нашої мережі або відвідати нас в Тернопільській області, місті Львів, Івано-Франківськ, Рівненській та Хмельницькій областях.

  Переглянути весь асортимент можна вже зараз, не виходячи з дому, але залишившись на нашому сайті MAXIMUM.TE.UA, де представлено безліч каталогів, акцій та цікавих пропозицій по вхідних дверях, міжкімнатних дверях, вікнах, металопластикових конструкціях і т.д.

  Наші клієнти мають можливість купити міжкімнатні двері з доставкою або (та) монтажем, не переймаючись зайвими труднощами. Команди професіональних майстрів завжди готові доставити до назначеної точки ваше замовлення і встановити його.

  Продаж нашої продукції — це суцільне задоволення не тільки для нас, а і для наших покупців, адже ціни на міжкімнатні двері в Тернополі найдоступніші тільки тут.

  Немає сенсу витрачати час в пошуках щастя — воно на Максимумі!