Гаражні секційні ворота

Щороку більше 200 000 власників приміщень закривають отвори за допомогою секційних воріт «АЛЮТЕХ». Серед об’єктів установки є і гаражі в заміських будинках і дачах, і підземні стоянки, і котеджі. На думку замовників, ворота від провідного виробника ринку з Білорусі – однозначну позитивну відповідь на питання зберігання авто і майна, безпечної і комфортної роботи, теплоізоляції.

Збирають секційні гаражні ворота з системи сталевих напрямних, механізму балансування (торсіонних пружин або пружин розтягування) і сталевих сендвіч-панелей з пінополіуретаном всередині. Особливість вироби – в конструкції полотна: при команді «відкрити» секції по черзі займуть положення під перекриттям об’єкта.

Види гаражних воріт «АЛЮТЕХ»

Ворота для гаража серії Trend і Prestige призначені для установки і користування в приватному сегменті будівель. Все, що потрібно для грамотного вибору конкретної серії воріт – орієнтування на такі критерії: кліматичний регіон установки, наявність опалення в гаражі, рівень вологості і ціновий сегмент

Стандарти в області гаражних воріт

Підвищена теплоізоляція

Користуйтеся секційними воротами в будь-якому регіоні: навіть в районах Крайньої Півночі.

Стійкість до корозії

Для захисту на сендвіч-панелі «АЛЮТЕХ» наносять цинкове покриття (16 мкм), шар грунту (14-16 мкм) і декоративне покриття ПУР-ПА (20-25 мкм)

Індивідуальний підхід

Виготовляємо ворота тільки за індивідуальними розмірами з кроком 5 мм і з індивідуальним підбором комплектації під об’єкт.

Довгий термін служби

Базовий ресурс пружин – 25 000 циклів – 4 цикли “відкривання-закривання” кожен день протягом 17 років.

Для всієї сім'ї

Ворота відповідають стандартам безпеки Європи і СНД: забезпечено захист від порізу, зачепа, защемлення пальців, падіння полотна, неконтрольованого руху полотна і ін.

Установка в будь-який проєм

Ворота можна вбудовувати в приміщення з будь-якими особливостями; доступний стандартний, низький або високий тип монтажу. Мінімальна перемичка - всього 100 мм.

Зовсім скоро очікуйте можливість замовляти гаражні секційні ворота прямо на нашому сайті, а поки ще простіше: щоб замовити – просто зв’яжіться з нашим консультантом, який Вам з радістю допоможе!

+ 380 (097) 599 2009

Захисні ролети

Головна