Тканеві ролети "День/Ніч"

Оригінальне, цікаве і функціональне рішення для дизайну вікна.

Тканина “День/Ніч” – це тканина, яка чергується смугами з прозорого і непрозорого матеріалів. У виробі тканина розташована в два шари. Така конструкція дозволяє регулювати світловий потік завдяки зміщенню смуг відносно один одного.

Тканина Лайн може використовуватися з трьома системами рулонних штор: Фантазія, Міні і Люкс.

Система Фантазія з тканиною Лайн ідеально підходить для поворотно-відкидних вікон ПВХ. Алюмінієвий кожух охороняє тканину від забруднення. Тканина рухається всередині спеціальних С-образних напрямних, що забезпечують повний захист від прямих сонячних променів. Підйом і опускання тканини здійснюється за допомогою надійного механізму ланцюжка.

Система Міні з тканиною “Деньіч” витончена і компактна. Використання спеціальних кронштейнів для вікон ПВХ дозволяє встановити виріб без свердління рами. При виборі натяжної варіанту рулонної штори «МІНІ-ЛАЙН» не тільки усувається провисання утяжелителя, але і звільняється простір на підвіконні.

Система Люкс з тканинами “День/Ніч” призначена для середніх і великих розмірів. Європейська комплектація гарантує довгий термін служби.

Спеціальна тканина, розташована в два шари дозволяє регулювати світловий потік завдяки зміщенню смуг різного ступеня прозорості. Ланцюговий механізм забезпечує легке управління.

ГАЛЕРЕЯ

Зовсім скоро очікуйте можливість замовляти тканеві ролети “День/Ніч” прямо на нашому сайті, а поки ще простіше: щоб замовити – просто зв’яжіться з нашим консультантом, який Вам з радістю допоможе!

+ 380 (097) 599 2009

Жалюзі горизонтальні

Жалюзі вертикальні

Тканеві ролети