Захисні ролети

Ролетні ворота

Ролетні ворота відмінно підходять для підземних і приватних гаражів, торгових центрів, а також виробничих і складських приміщень. За допомогою профілів різних типів в них можна передбачити вентиляцію і частковий огляд приміщення. Рольворота надійні, прості у використанні і прекрасно інтегровані. Завдяки конструктивним особливостям рольворота підходять для прорізів, де вгорі є перешкоди, наприклад, розташовані інженерні комунікації (водопровід, електропроводка і ін.).
Як захистити приміщення від зловмисників і непогоди, не позбавивши об’єкт презентабельного зовнішнього вигляду? Вирішити це питання допоможуть рольвіконниці. Вироби монтуються як у дверні, так і у віконні прорізи. Виготовлені з якісних матеріалів рольвіконниці не піддаються корозії.

 

Автоматика для рольставень.

Одне натискання кнопки, і ваша автоматизована роллета відкривається або закривається швидко і без застосування будь-яких фізичний зусиль. Для автоматизації рольставен необхідно встановити електропривод і елементи управління – настінні вимикачі або переносні пульти. Для ще більшої зручності, безпеки та енергозбереження, ми рекомендуємо використовувати інтелектуальні системи – програмовані таймери, датчики світла. Це дійсно ідеальне рішення для максимального комфорту!

Захисні ролети на вікна

Шукайте найпривабливіший і надійний спосіб захистити вікна у вашому будинку, офісі або магазині? Рольставні – ідеальне рішення. Ми пропонуємо високоякісні ролети в різних цінових сегментах для будь-якого призначення. Без винятку всі рольставні міцні, зручні і мають сучасний дизайн. Вони допоможуть знизити витрати на електроенергію і захистять вас від вітру, шуму, спеки та холоду. Так що, якщо ви шукаєте якісні і надійні рольставні, пропонуємо ознайомитися з асортиментом і вибрати відповідне вам рішення.

Захисні ролети запобігають несанкціонованому проникненню в приміщення й
оберігають від сторонніх поглядів. Вироби мають відмінні шумоізоляційні
властивості. Підтримують у приміщенні оптимальний мікроклімат.

У нас Ви можете придбати:

– конструкції з покращеними споживчими властивостями;
– спеціальні системи (протизламні конструкції);
– ролети з меншими вимогами до конструкції.

Зовсім скоро очікуйте можливість замовляти захисні ролети прямо на нашому сайті, а поки ще простіше: щоб замовити – просто зв’яжіться з нашим консультантом, який Вам з радістю допоможе!

+ 380 (097) 599 2009

Гаражні секційні ворота

Акційні пропозиції на металопластиков вікна

Вхідні металеві двері власного виробництва