Захисні ролети - Максимум
Welcome to MedicalPress a Premium Medical Theme

Захисні ролети

Захисні ролети ALUTECH

Ролетні ворота

Ролетні ворота «АЛЮТЕХ» відмінно підходять для підземних і приватних гаражів, торгових центрів, а також виробничих і складських приміщень. За допомогою профілів різних типів в них можна передбачити вентиляцію і частковий огляд приміщення. Рольворота «АЛЮТЕХ» надійні, прості у використанні і прекрасно інтегровані. Завдяки конструктивним особливостям рольворота підходять для прорізів, де вгорі є перешкоди, наприклад, розташовані інженерні комунікації (водопровід, електропроводка і ін.).


Автоматика для рольставень


Одне натискання кнопки, і ваша автоматизована роллета відкривається або закривається швидко і без застосування будь-яких фізичний зусиль. Для автоматизації рольставен необхідно встановити електропривод і елементи управління – настінні вимикачі або переносні пульти. Для ще більшої зручності, безпеки та енергозбереження, ми рекомендуємо використовувати інтелектуальні системи – програмовані таймери, датчики світла. Це дійсно ідеальне рішення для максимального комфорту!

Захисні ролети на вікна

Шукайте найпривабливіший і надійний спосіб захистити вікна у вашому будинку, офісі або магазині? Рольставні «АЛЮТЕХ» – ідеальне рішення. ГК «АЛЮТЕХ» пропонує високоякісні ролети в різних цінових сегментах для будь-якого призначення. Без винятку всі рольставні міцні, зручні і мають сучасний дизайн. Вони допоможуть знизити витрати на електроенергію і захистять вас від вітру, шуму, спеки та холоду. Так що, якщо ви шукаєте якісні і надійні рольставні, пропонуємо ознайомитися з асортиментом «АЛЮТЕХ» і вибрати відповідне вам рішення.

У нас Ви можете придбати:

ролети Prestige – конструкції з покращеними споживчими властивостями;
спеціальні системи – Security (протизламні конструкції);
ролети Trend – доступне рішення з меншими вимогами до конструкції.

Зовсім скоро очікуйте можливість замовляти захисні ролети прямо на нашому сайті, а поки ще простіше: щоб замовити – просто зв’яжіться з нашим консультантом, який Вам з радістю допоможе!

+ 380 (097) 599 2009

Гаражні секційні ворота

Акційні пропозиції на металопластиков вікна

Вхідні металеві двері власного виробництва