Ролетні системи

Виробництво

Виготовлення виробів на світовому рівні

В  конструкторському бюро  наших виробників, та допоміжних відділах створюється більшість елементів та підсистем.

Виготовлення виробів на світовому рівні вимагає використання інноваційних технологій: автоматизація виробництва забезпечує повторюваність і точність; ефективні процеси гарантують збереження конкурентної ціни; найкраща сировина перетворюється на найкращий виріб.

Завдяки цьому зберігається повний контроль над продуктом.

Сучасна технологічна лінія
Інновація Максимум вікна двері та захисні ролети ворота

Сучасна технологічна лінія, керована комп’ютером

Продукція виготовляється в сучасному, повністю автоматизованому та контрольованому процесі виробництва. Технологія виробництва охоплює процес витягання катанки, що постачається з плавильної станції і завдяки цьому ми отримуємо дріт з чітко визначеними параметрами. Інноваційна система міжопераційного транспортування гратчастих панелей оптимізує та спрощує весь виробничий процес.

Сучасна технологічна лінія, керована комп’ютером виготовляє в безперервній системі панелі для секційних воріт. Висококласні компоненти та спеціальна система контролю роботи лінії гарантують надійну якість панелі. При цьому, ми не забуваємо про екологію – для виробництва використовується поліуретанова піна без фреонів.

Сучасна технологічна лінія 3

Переваги

Пристрасть – ми акцентуємо увагу на досвіді та оптимізації ділових процесів

Наші партнери та персонал складається з людей, які з пристрастю створюють нашу надійність та силу підприємства.

Ми акцентуємо увагу на досвіді та оптимізації ділових процесів. Робота – це виклик для нас, який мобілізує до більшої заангажованості та сміливості у впроваджені змін.

Пристрасть Максимум вікна двері та захисні ролети ворота
Інновації Максимум вікна двері та захисні ролети ворота

Інновація

Наші виробники знають ринок та визначають його напрямки. Кожен процес та кожне завдання ретельно продумується та виконується при використанні найсучасніших технологій.

Підтвердженням якості виготовленої продукції є сертифікати відповідності з технічними дозволами, а також атестати, що відповідають європейським стандартам та підтверджені сертифікатом CE.

Етика

Як офіційний дистриб’ютор, ми прагнемо підвищувати етичні та професійні стандарти на все більш високий рівень.

Ми прагнемо постачати Клієнтам продукцію відповідно до професійної етики та у гармонії з природним середовищем, яке є для нас джерелом натхнення та здоров’я.

Етика Максимум вікна двері та захисні ролети ворота
Довіра Максимум вікна двері та захисні ролети ворота

Довіра

Нашими послугами скористалися вже тисячи клієнтів по всій країні та за її межами.

Ми розуміємо потреби наших Клієнтів та Партнерів. Підтримуючи їх нашими знаннями та досвідом ми пропонуємо продукцію високої якості та ефективні рішення для досягнення конкурентної переваги.

Компетенція

Ми надаємо індивідуальне консультування та технічну підтримку.

Ми сконцентровані на комплексному обслуговуванні Клієнтів. Наші цінності – це відповідальність та чесність, які визначають надійність компанії та довіру зі сторони Клієнтів та Партнерів.

Компетенція Максимум вікна двері та захисні ролети ворота
Технології Максимум вікна двері та захисні ролети ворота

Технології

Знання, досвід та високі кваліфікації наших виробників поєднуються з ефективним використанням сучасних технологій.

Це забезпечує постійний розвиток підприємства, вдосконалення технічної функціональності продукції і відповідність нормам та стандартам.

 

Сертифікати

Портфоліо