Міжкімнатні двері прихованого монтажу

Показано один результат

Двері прихованого монтажу — майстерність, яку не сховати

Естетика деталей

Деталі — ось складова, яка довершує ваш дизайн інтер’єру і дає відчуття повного задоволення. Здавалося б, міжкімнатні двері, незалежно від їх комплектації, покриття та оздоблення мають виконувати свою головну функцію — розділяти простір вашого приміщення. Але навіщо погоджуватись на звичайне, якщо можна створити гарне та індивідуальне?

Оригінальність — головна перевага міжкімнатних дверей прихованого монтажу.

Оновіть своє житло гармонійно та цікаво, адже ви — ексклюзив!

Сучасний вибір

Майже всі виробники міжкімнатних дверей підхопили тенденцію з виготовлення прихованого монтажу. Ці двері знаходяться на піку популярності лише декілька останніх років, але вже завоювали серця багатьох дизайнерів та їх клієнтів.

В чому ж їх головна перевага? Полотно абсолютно не виділяється на загальному фоні стіни, так як конструкція захована від очей з допомогою прихованих петель та коробки. Лиштва також не передбачена для прихованих міжкімнатних дверей. З таким вибором — естетика та візуальна “чистота” вам забезпечені.

Окрім незвичайної конструкції, перевагою такого типу дверей є безпроблемне виготовлення нестандартних розмірів. Такою можливістю часто користуються наші покупці, вибравши для себе, до прикладу, двері висотою під стелю.

Ціна на двері прихованого монтажу — це ще один бонус до всіх вище перерахованих від нашої мережі магазинів Максимум. Важко повірити, але такий гарний та сучасний варіант може бути навіть доступніший по вартості, ніж звичайні міжкімнатні двері стандартної комплектації. Ціновий діапазон залежить не лише від розміру, а й від оздоблення. Від найдешевшого варіанту з грунтованим покриттям під подальше фарбування і т.д. до більш складних декорів з додаванням вставок зі скла, молдингів, дзеркал чи накладних панелей.

Великою перевагою являється можливість додатково “злити” дверне полотно з загальною картиною вашої кімнати, пофарбувавши двері в тон стін або навіть поклеївши шпалери чи нанести декоративну штукатурку, зберігши суцільність зображення чи візерунку.

Звичайно, найпопулярнішим видом оформлення прихованих дверей є фарбування. Придбавши двері без фінішного покриття ви маєте можливість почати оздоблювальні роботи: зняти верхній шар грунтовки, відшліфувати та знову нанести тонкий шар водоемульсіонного грунту. Після сушки, що має бути не менше доби, ви можете приступати до безпосереднього фарбування. Важливо пам’ятати, що наносити фарбу слід одночасно з двох сторін, аби запобігти  деформації дверного полотна. Слідкуйте за температурним режимом та рівнем вологості в вашому приміщенні, адже це запорука безпроблемної експлуатації дверей в подальшому.

Слід зазначити, що двері скритого монтажу — це завжди щитове полотно, яке є різновидом глухих міжкімнатних дверей, з якими ви також можете ознайомитись на нашому сайті.

Для захисту кутів  полотна від механічних пошкоджень рекомендується встановлювати алюмінієвий торець, який може бути білим, чорним чи анодованим. Це надасть дверям додаткової виразності і підвищить функціональність.

Разом до високого рівня комфорту

Запрошуємо вас переглянути безліч пропозицій в нашому інтернет-магазині. Великий вибір не лише міжкімнатних дверей, таких як Корфад та інші, а й додаткові пропозиції для вашого помешкання. Висока якість та рівень обслуговування від Максимум приємно вразять вас та ваших рідних. А зручний онлайн-формат допоможе зекономити час.

Купити міжкімнатні двері прихованого монтажу в Тернополі можна, відвідавши шоу-руми мережі Максимум, де кваліфіковані менеджери з високими професійними навичками, допоможуть вам підібрати найкраще саме для вас. Недорого та якісно — наш принцип роботи з клієнтами, де нам немає рівних.

Насолоджуйтесь приємною співпрацею з нами в містах Івано-Франківську, Львові, Хмельницькій та Рівненській областях.

Чекаємо саме на вас!