Міжкімнатні двері глухі

Показано 1–15 із 137

Міжкімнатні глухі двері в мережі салонів “Максимум”

Квартиру, а тим паче будинок господар чи господиня розділяють на ванну, кухню, кімнати й т.д. Це легко зробити, якщо встановити глухі міжкімнатні двері. Кухонні запахи не будуть нікому заважати. У ванній кімнаті можна буде уособитись. Головне підібрати всі в одній колірно-візерунковій гамі.

Ми працюємо на ринку понад 15 років. За цей час продали і встановили тисячі дверей на будь-який смак. Ми розуміємось в бажаннях клієнта та вміємо їх задовольняти.

Характеристики та опис міжкімнатних дверей ТМ "Максимум"

В першу чергу треба визначитися з модифікацією виробу. Логічно звучить, якщо міжкімнатні двері глухі, то це означає, що скла у конструкції немає. Для прикладу, такі двері підійдуть для комори, підвалу чи погреба. Або в любу кімнату, якщо ваше персональне бачення не передбачає скляних деталей.

Зазвичай ціна глухих міжкімнатних дверей залежить від:

  • комплектації дверного блоку (добір, лиштва, поріг)
  • колекції (моделі) дверей
  • покриття (плівка, фарба, шпон)
  • фурнітури (безшумні чи магнітні замки, приховані чи врізні завіси, та ін.)

Основа, або каркас дверного полотна виготовляється з дерева. За типом заповнення двері бувають з масиву дерева, гладкі, щитові або фільончасті.

Фільончасті двері - це міжкімнатні двері з орнаментами та вставками на поверхні, створені для надання приміщенню більшого стилю і характеру. Вони можуть мати різні форми та виготовлені з різних матеріалів, дозволяючи вибрати двері, які відповідають дизайну приміщення.

Щитові двері складаються з дерев'яного каркасу, який облицьовують з допомогою МДФ. Можуть бути цільно наповнені, пустотілі або з сотовим наповненням. Стільникове заповнення значно міцніше, не боїться атмосферних впливів, сприяє поліпшенню звукоізоляції та ударних властивостей дверей, але значно збільшує їх вагу. Такий варіант вартує недорого, підходить до будь-яких приміщень.

МДФ виготовлена з пресованої тирси. Це панель середньої щільності, здатна винести великі навантаження та агресивне середовище – вологу, високу температуру, механічні подразники. Додатково захищена шаром плівки, шпону чи фарби.

В асортименті є двері міжкімнатні фарбовані та під покраску.

Справедливості ради, міжкімнатні двері без скла значно легші у догляді. Не потребують регулярного миття. Зате міжкімнатні двері зі склом можуть стати додатковим джерелом світла вдень.

Замовлення та доставка товарів

Перед тим, як купити глухі міжкімнатні двері, рекомендуємо проконсультуватися у співробітника салону "Максимум". Досвідчений консультант вірніше порадить конструкцію, яка підійде у вашому випадку.

Також ви дізнаєтесь, скільки коштують доставка та встановлення у вашому місті. Для Тернополя є самовивіз.

Ми самі доставляємо та монтуємо двері - це вигідно та надійно.

Наш інтернет-магазин здійснює роздрібний та оптовий продаж.