Міжкімнатні двері Brama (Брама)

Відображаються усі з 12 результатів

Купити міжкімнатні двері «Брама» європейського рівня якості за приємною ціною

Ви плануєте зробити чи вже робите ремонт у себе вдома або в офісі? Шукаєте міжкімнатні двері європейської якості з гарним дизайном не за всі гроші світу? Тоді вам точно підійдуть міжкімнатні двері «Брама», адже їх виготовляють з матеріалів дуже високого рівня якості, використовуючи при цьому лише найкращі новітні європейські технології та устаткування, а завдяки широкому асортименту варіантів оформлення ви легко зможете підібрати будь-який дизайн на свій смак за приємною ціною.

Чому вам варто купити міжкімнатні двері «Брама»?

Компанія «Брама» є одним з найбільших виробників дверей у всій Східній Європі та найбільшим виробником в Україні. Працюючи на ринку з 2003 року, фірма досягла великих успіхів і на разі експортує свій товар до 20 країн, серед яких є Польща, Швеція, Азейбарджан та Сполучені Штати Америки.

Уcя продукція цієї компанії виробляються на одній з найбільших фабрик Європи виключно з матеріалів високого рівня якості та за допомогою деревообробного устаткування від таких найкращих європейських виробників, як «Burkle», «Heesemann» та «Kuper».

Міжкімнатні двері цієї компанії вироблені з надзвичайно економічного та якісного зрощеного соснового бруса, заповнені всередині стільниковим матеріалом або ДСП-наповнювачем та покриті дуже міцними і надійними шпонованими або ламінованими HDF-плитами. Вони також завжди доповнюються різноманітною польською та італійською фурнітурою високого рівня якості (дверними ручками та циліндричними вставками), і можуть мати вставки з таких видів скла, як сатинове та чорне скло.

Міжкімнатні двері «Брама» представлені на нашому сайті в 11 колекціях, моделі яких суттєво відрізняються один від одного своїм дизайном та іншими особливостями. Також потенційному покупцю пропонується великий вибір дверних коробок, лиштви, виду покриття та його кольору, типу засклення та дверної фурнітури.

Тут ви зможете обрати собі міжкімнатні двері, орієнтуючись за такими чіткими критеріями, як:

  • Призначення (Офісні, В спальню, В вітальню, В дитячу кімнату, На кухню, В кабінет, Технічне приміщення), тип покриття (Плівка, Емаль, Фарбовані, Шпоновані);
  • Колір покриття: Акація сіра, Береза, Горіх Американський, Горіх сірий, Білий гладкий, Дуб катанія, Дуб чорний, Дуб сірий, Ясень альпійський, УФ біла емаль, Білий, Білий Гладкий, Чорний;
  • Стиль дверей (Сучасний, Класік, Фьюжн), тип дверей, тип матеріалу, з якого вони зроблені (МДФ, Євробрус), конструкція полотна (З четвертю, Щитові, Фільончасті, Каркасні), матеріал наповнення;
  • Спосіб відкривання (Лівий внутрішній, Лівий зовнішній, Правий внутрішній, Правий зовнішній), ціновий сегмент (7000 – 10000 грн, 10 000 – 15 000 грн).

У нашому інтернет-магазині «Максимум» ви можете просто зараз купити міжкімнатні двері «Брама» недорого та за найкращими умовами. Крім цього, ви можете розглянути такі альтернативи, як міжкімнатні двері «Родос» та міжкімнатні двері «Корфад», що дуже схожі за якістю на міжкімнатні двері «Brama».

Чому міжкімнатні двері «Брама» найвигідніше купувати у мережі салонів «Максимум»?

Купуючи міжкімнатні двері «Брама» на сайті нашого інтернет-магазину ви отримуєте приємні бонуси:

По-перше, у нас ціна на двері «Брама» набагато дешевша, ніж на сайтах інших інтернет-магазинів, адже ми завжди ставимо на цей товар найменший відсоток націнки.

По-друге, менеджери нашого інтернет-магазину чудово орієнтуються в усіх видах наших товарів, у тому числі продукції «Brama». За потреби вони залюбки проконсультують вас з того чи іншого питання, що стосується будь-яких особливостей виробництва, доставлення, встановлення, чи подальшого використання дверей цієї або будь-якої іншої торгової марки. Також наші майстри можуть безкоштовно встановити обрані вами двері у вас вдома, в офісі чи будь-якому іншому приміщенні.

По-третє, у нас вартість міжкімнатних дверей «Брама» набагато менша, ніж на сайтах інших інтернет-магазинів, адже ми завжди ставимо на цей товар невеликий відсоток націнки.

Ви можете дізнатись більш детальну інформацію щодо дверей цієї або будь-якої іншої торгової марки, представленої у нас в асортименті, на інших сторінках інтернет-магазину «Максимум» або в нашого менеджера.

Купуйте міжкімнатні двері «Brama» на сайті нашого інтернет-магазину компанії «Максимум», що знаходиться у місті Тернопіль, за найвигіднішими цінами та найкращими умовами від одного з лідерів виробництва у всій Східній Європі.