Вхідні двері одинарні

Показано 1–15 із 309

Вхідні двері одинарні: надійність, комфорт та стиль

Вхідні двері є важливим елементом будь-якого приміщення, вони служать захистом між зовнішнім та внутрішнім середовищем будинку, квартири, закладу чи нежитлового приміщення. Без дверей неможливо уявити будь-яке приміщення, як житлове, так і нежитлове.

Вхідні двері мають бути простими в експлуатації, щоб їх легко можна було відчинити та закрити, і водночас поєднувати в собі міцність та надійність. Які двері краще встановити в будівлю? Є декілька різновидів конструкцій, але найбільш популярними є одинарні двері.

Що таке одинарні вхідні двері?

Одинарні вхідні двері — це стандартна модель, яку можна зустріти майже в кожному домі або квартирі. Вони найбільш надійні та прості в експлуатації. Їх можна охарактеризувати мінімальним вмістом конструкційних елементів, площини яких і створюють остаточний дизайн дверей. Ці елементи легко адаптувати під смаки замовника.

Вхідні двері з однією стулкою найчастіше використовуються в звичайних квартирах багатоквартирних будинків, у середніх та невеликих за розміром приватних будинках та на дачах.

Функція терморозриву у поєднанні з наявністю лише однієї стулки допомагає ефективно зберігати тепло, двері не пропускають сторонніх запахів, добре переносять перепади температур. Одинарні металеві вхідні двері виготовляються згідно із сучасними технологіями, з міцних, надійних матеріалів (основним з яких є холоднокатана сталь з вмістом вуглецю у розмірі 0,8 процента).

Матеріали, з яких виготовляють одинарні двері

Покриття стулок вхідних дверей виготовляють з різних матеріалів. Наприклад, метал, або метал в поєднанні з МДФ-плитою. Оздоблення також може бути різним — наприклад, патинування, фрезерування, гравіювання, ковка. Може бути встановлений склопакет (не глухі двері). Не зважаючи на простоту структури (одна стулка), кожна модель металевих дверей Максимум в результаті виходить унікальною, під ваш особистий смак. Покриття матеріалів на полотні також може бути різним. Наприклад, аероемаль, порошкове покриття, плівка.

Різновиди конструкції

Є декілька різновидів одинарних вхідних дверей:

 1. Глухі двері або зі склопакетом (як зазначалось вище).
 2. Конструкції з вентиляційним отвором.
 3. Прямокутні, арочні, вхідні двері з прямокутною чи арочною фрамугою.
 4. Виготовлені з гнутого профілю або з прямої труби.

Ще одна конструкція, яка користується популярністю — металеві вхідні двері півторачка. Виглядають, як подвійні, але друга додаткова половина візуально набагато менша за основну, може при потребі мати функцію відкривання або не мати її.

Покриття

Щодо покриття, то одинарні вхідні двері можуть мати:

 1. Метал ламінований або фарбований. З таким покриттям можливі такі категорії дверей Максимум, як Гарант та Гарант Лайт (як глухі так і зі скопакетом). Вони мають сталевий лист, ламінований термостійкою плівкою «Vinorit» – 1,2 мм, а лиштва фарбована металева, приварена до коробки – 1,2-1,8 мм. Можливі наступні фарбування Дверної коробки і полотна можуть бути в кольорі: «Антік 064» (Дуб золотий, Дуб темний), «Антік 063» (Дуб сірий).
 2. HPL. З таким покриттям можливі категорії дверей Максимум, як Стандарт та Люкс. Вони характеризуються товщино HPL-панелі – 6 мм, розміром: 2440*1220 мм або 3050*1500 мм.
 3. Фарбована або ламінована МДФ. Таке покриття можливе в категоріях металевих дверей Максимум: Оптима, Люкс, Стандарт.

Переваги одинарних вхідних дверей

Одинарні вхідні двері мають ряд переваг, які роблять їх вибором номер один для багатьох споживачів:

 1. Простота в експлуатації: Вони легко відчиняються та закриваються, що робить їх зручними для щоденного використання.
 2. Міцність та надійність: Завдяки використанню міцних матеріалів, таких як сталь, одинарні вхідні двері відповідають високим стандартам безпеки.
 3. Естетичний вигляд: Завдяки мінімальному вмісту конструкційних елементів, дизайн дверей можна легко адаптувати під індивідуальні смаки замовника.
 4. Енергоефективність: Функція терморозриву допомагає ефективно зберігати тепло, двері не пропускають сторонніх запахів, добре переносять перепади температур.
 5. Доступність: Через доступну ціну, купити одинарні вхідні двері може людина з середнім достатком.

Встановлення вхідних одинарних дверей

Встановлення можливе за допомогою майстра або самостійно, якщо є навички. На відміну від подвійних, одинарні встановлюються легше. Потрібно менше часу та інструментів.

Переваги інтернет-магазину Максимум

В нашому інтернет-магазині, який розташований в Тернополі, можна знайти велике різноманіття одинарних вхідних дверей. Моделі представлені в зручному електронному каталозі на сайті, вартість вказана в кожній картці товару із різними варіантами комплектації індивідуально під кожного клієнта. Доступна така послуга як безкоштовний замір, за результатами якої легко підібрати потрібну модель. Ціна вхідних одинарних дверей від компанії Максимум є доступною. У нас можлива передоплата (40%), або ж ви можете оплатити всю суму відразу (готівкою або карткою).

Ви можете замовити дзвінок від нашого менеджера прямо зараз. Для цього відправте свій номер телефону в онлайн заявці, та вам зателефонують. Або телефонуйте за номером, який вказаний в “шапці” сайту.

Завдяки нашому широкому асортименту та професійному обслуговуванню, ви зможете знайти ідеальні двері, які відповідають вашим потребам та бюджету.

З нетерпінням чекаємо на ваш дзвінок!