Міжкімнатні двері на кухню

Показано 1–15 із 111

Міжкімнатні двері до кухні в Максимум

Центр домашнього затишку

Популяризація нових інтер’єрних особливостей часто виключає присутність дверей до кухні. Але дотримуватися думки, що міжкімнатні двері на кухню не можуть бути трендовими та гарно вписуватися в дизайн вашої оселі — велика помилка.

Окрім стилю та естетики, двері для кухні потрібні, аби утворити бар’єр для шуму та виходу запахів до інших кімнат вашого будинку. В цій кімнаті кожен з нас проводить багато часу готуючи їжу для себе та своєї родини, збираючись усім разом за одним столом або, навіть, спілкуючись з подругою чи другом за чашкою кави. Кухня — це серце нашої домівки, а кухонні двері — прохід до того затишного сімейного світу.

Широкий діапазон різноманітних дверей на будь-який смак

Міжкімнатні двері до кухні, як і до інших приміщень, можуть мати безліч дизайнів та покриттів. В цьому нелегкому виборі ви завжди можете покластися на наших досвідчених спеціалістів мережі салонів Максимум.

В нас ви маєте можливість замовити двері зі склом, або ж без скла на ваш вибір. Міжкімнатні глухі двері можуть бути як збірні ( з можливістю розбору задля заміни певного елементу, до прикладу), так і щитові. Двері зі склом можуть мати різні варіанти дизайну, а також різноманітний колір самого скла — чорне, сатин, бронза і т.д.

Ціни на міжкімнатні двері в кухню залежать від вибору полотна, а також індивідуального розміру та комплектації. Деякі торгові марки мають можливість виготовлення полотен нестандартної висоти, додаючи до вартості певний відсоток націнки, або ж надають варіант внутрішнього відкривання inside, який робить візуальний вигляд дверей кращим.

При виборі кухонних дверей слід зазначити суттєву різницю між міжкімнатними фарбованими дверима та дверима в плівковому покритті. Технологія виробництва фарбованих полотен має більше етапів, котрі проходить продукт від свого “сирого” вигляду до кінцевого результату, що робить його, в більшості випадків, більш дороговартістним.

Покриття в фарбі, штучній плівці чи шпоні можна відрізнити як візуально, так і тактильно. Можливість фарбування дверного полотна розширює вибір кольорів та відтінків, які можна використати для отримання кінцевого результату. Плівка ж, в свою чергу, має свої переваги: відтворення візерунку, структури та поєднання відтінків.

Відвідайте нашу мережу вже зараз

Що потрібно зробити, аби отримати гарні та функціональні двері до кухні? Ви маєте можливість ознайомитися з усіма варіантами представленими в каталогах на нашому сайті MAXIMUM.TE.UA. Менеджер нашого інтернет-магазину відповість на всі ваші запитання.

Купити міжкімнатні двері на кухню можна, відвідавши наші магазини в місті Тернопіль. Вже майже двадцять років ми здійснюємо успішний продаж нашої продукції, отримавши безліч слів вдячності від наших клієнтів.

Якість та доступні ціни — це наша перевага серед інших виробників, адже головною ціллю для нас є позитивний кінцевий результат. Ви та ваші близькі будете повертатись до нас знову і знову, відчуваючи підтримку та повагу.

Окрім якісного товару, ми з радістю доповнимо картину нашої співпраці ефективними послугами заміру, доставки та монтажу. Наша мережа Максимум попіклується про збереження вашого часу та ресурсів, аби ви змогли насолодитися вже готовою та встановленою в належному місці покупкою.

Чекаємо вас та ваших близьких вже сьогодні!