Міжкімнатні двері MaDen (Маден)

Показано 1–15 із 18

Міжкімнатні двері MaDen – дизайнерський тренд сучасності

Підкресліть свою унікальність

В світі, де вже все було вигадано до нас, створити новий унікальний продукт дуже важко. Але і це не перешкода для виробника MaDen. Цей молодий партнер нашої мережі салонів Максимум не перестає дивувати нас та наших клієнтів цікавими моделями міжкімнатних дверей.

Продукція даної торгової марки поєднує в собі зручність, дизайн та інновації. Усі ці риси дають результат, до якого хочеться повертатися знову і знову. Саме тому серед усіх запропонованих виробників, з якими ви можете ознайомитися в нас на сайті, міжкімнатні двері MaDen Doors – це надійний партнер, якому ми можемо довірити найдорожче — а саме наших покупців.

Якщо ви поціновувачі особливого, то міжкімнатні двері Маден — те, що підкреслить вашу індивідуальність та естетичний смак.

Все задля задоволення ваших потреб

Коли на ринку України так багато конкурентів, то молодому виробнику не залишається нічого іншого, окрім як запропонувати щось таке, що здатне виділити його із загальної маси. Команда Маден і тут знайшла вихід!

Перше, на що слід звернути свою увагу, це необмежена можливість втілення дизайнів. Моделі, котрі представлені в каталозі — це далеко не весь спектр можливостей, адже клієнт чи його дизайнер часто малюють в уяві найнеочікуваніші рішення міжкімнатних дверей. І хто, як не ми, допоможе у їх втіленні?

Індивідуальний дизайн? Не біда! Нестандартний розмір полотна? Для нашої мережі магазинів Максимум та надійного партнера МaDen немає нічого неможливого, а вартість таких додаткових опцій вас приємно здивує. Якісно та недорого — ось наш девіз.

Стійке внутрішнє наповнення зі зрощеного соснового брусу може покриватися безліччю відтінків фарби по розколірнику RAL або NCS. Це дає можливість експериментувати з бажаними кольорами, які вдихнуть свіжість у ваш інтер’єр.

В ТОПі 2023 року були і залишаються двері прихованого монтажу. Маден пропонують вам грунтовані полотна під фарбування або вже з готовим покриттям. Різноманітні оздоблення у вигляді вставок скла, молдингів або дзеркал не залишать байдужими жодного відвідувача вашої оселі.

Для поціновувачів перевіреного роками покриття пропонується натуральний шпон. Тоненький зріз деревини — це вічна та незмінна класика, що закохає з першого погляду.

До базової комплектації включені приховані петлі та магнітний замок, які допомагають позбутися візуального шуму та роблять функціональність міжкімнатних дверей більш практичною.

Ціни на міжкімнатні двері MaDen приємно здивують, а якість з легкістю можна прирівняти до дверей перевірених роками виробників - Rodos чи Brama, з якими ви також можете ознайомитись в нашому інтернет-магазині.

Вибір про який ви не пошкодуєте

Переглянувши всі пропозиції на нашому сайті Максимум, ви маєте можливість безкоштовно проконсультуватися з менеджером нашого інтернет-магазину, який завжди знаходиться на зв’язку. Широкий спектр наших послуг дозволить вам насолодитись процесом покупки без стресу та зайвих переживань.

Купити міжкімнатні двері Маден та безліч іншого в офлайн режимі можна в салонах нашої мережі Максимум, що знаходяться не тільки в місті Тернопіль та Тернопільському регіоні, а й охоплюють міста Львів, Івано-Франківськ, Рівненську та Хмельницьку області.

Довіртеся професіоналам і цей приємний досвід співпраці з нами відкриє для вас світ комфорту та задоволення!