Замовити стильні міжкімнатні двері

Царство сну і спокою допомогає відновлюваи сили після робочого дня, наповнює енергією вранці і водночас розслабляє.  Підбираючи міжкімнатні двері в спальню слід враховувати, що вони мають захищати від шуму, зайвого світла та метушні ззовні.

Під час покупки радимо віддати перевагу глухим моделям перед заскленими. Зайве світло буде заважати при засинанні і відволікати від розслаблення. Можна взяти міжкімнатні двері для спальні з чорним склом, яке не просвічується. Якщо все ж за вимогами дизайну або на свій смак Ви вибрали двері зі скляними вставками, краще, якщо відсоток скління буде не вище 20%.

Який тип відкривання краще?
Двері купе в спальню економлять місце, менш гучні при відкриванні та закриванні. Вони звільняють простір для меблів і вільного пересування по кімнаті. Розсувна система більш безпечна для дітей, так як при різкому відкриванні полотно нікого не зачіпає. Орні двері в спальню більш практичні, так як у них висока звукоізоляція. Полотно краще прилягає до коробки, щілини вузькі або зовсім відсутні. Розсувні двері в спальню пропускають сторонні звуки, світло і холод з сусідніх кімнат або коридору. Найбільш доречна в спальні одностулкові міжкімнатні двері. Двостулковий блок в невеликій спальні виглядає занадто громіздким і об’ємним

Без коментарів
Опублікувати коментар
Name
E-mail
Website