ідеальна ручка для вхідних дверей

Стильна деталь інтер'єру: яка вона - ідеальна ручка для вхідних дверей?

Технічні характеристики, зручність, дизайн та вартість

⚡ Технічні характеристики

Тут найважливіше звернути увагу з чого саме зроблена ручка. Дощі, сніг, вітер та інші природні умови зовсім НЕ страшні для таких матеріалів, як нержавіюча сталь, латунь і анодований алюміній. До повного щастя ще й приємні на дотик, оскільки на виробництві піддаються шліфуванню і поліруванню.

Ручки покриті лаками чи фарбами можуть з часом сповзати, змиватися тим самим зменшувати можливість появи корозії чого нам точно не хочеться.

⚡ Зручність

Як не дивно, важлива і форма ручки. Різновидів може бути дуже багато, оскільки фантазія дизайнерів безмежна. Та не будь яка ручка підійде саме для вхідних дверей. Те, що красиво, може бути вкрай непрактичним.
Ваше завдання: перевірити, як вона лягає в долоню, адже Вам доведеться робити це по кілька разів на день, тому перевагу слід віддати тим варіантам, які будуть зручні саме для Вашої руки.

⚡ Дизайн

Для Вхідних дверей варто вибрати більш серйозний варіант, обов’язково з замком, який не так важливий в кімнатах. Щодо естетики, то тут можна покладатися на свій смак. Серед величезної кількості колірних рішень, стилів, моделей кожен підбере для себе ідеальний варіант.

⚡ Вартість

За вартістю ручки для дверей розрізняються дуже сильно. У залежності від матеріалу і форми вартість може зрости до солідної суми. Якщо ваш вибір диктується виключно низькою ціною – згадайте приказку: «Скупий платить двічі». З цього приводу раджу не сумувати- ВИХІД Є!

Наші менеджери допоможуть підібрати найоптимальніше співвідношення ціна-якість.

🛒🛒🛒 Отримуйте задоволення від покупок!
Для консультації та замовлення – 📲 телефонуйте нашому менеджеру +38 (097) 599-20-09

Автор: Мар’яна Рачук